Konzert "The Lst Girl On Earth Tour" podle Guardiana..

15. května 2010 v 8:14 |  Tour - info
daily-rihanna.blog.cz

Novinář Guardian absolvoval konzert Rihanny.. byl v Londýně... poté nám odpověděl na následující analýzy..
Při konzertu obří obrazovka zobrazila následující zprávu: "Když Rihanna spí, její sny se stávají skutečností" ...

Po roce osamělého utrpení a veřejného ponížení, není divu, že se nemůže rozhodnout, jestli žít i nadále ve světě fantazie, ale co je překvapivé, je povaha a nebezpečné šílenství hvězdy R&B..Jako hudební úvod říká: "Vítejte v blázinci"
Během posledních pěti let, se Rihanna posunula neuvěřitelně nahoru. Z mini Beyonce je teď z ní opravdová hvězda... Ona na tour předvádí neuvěřitelné věci..
někdy jsem koukal s otevřenou pusou...


Dokonalé také je jaké má RiRi oblečení, je složené z kvarku, světlých punčocháčů které měla na jedné noze... To vše ponechává jen málo představivosti, jeho příslušenství nemůže ale zakrýt několik osobností které rozmazává její hudbu...

Zranitelnost "Russian Roulette" mizí pod postoj agreese - Hard. Zvlášností je ale "Disturbia" ztratí tvář "rockstar 101" tančí sólo, ale pozornost davu to moc nepřitahuje. C
Tempo je neúprosný, a existuje jen málo slov o naší hrdince, která umí po hrozmadě udržet různorodé nálady. Místo toho Rihanna šetří energii pro rychlé tempo "Don´t Stop Music" , "SOS" a "Umbrella", kroucení boky...to byla píseň "Rude Boy". V návaznosti na vedení své show udělal Jay-Z nájezd do "Oasis" Wonderwall, které se účastní demonstrace na farmě...chceme předělat co teď je: "Chceme si užívat života plnými doušky" Sheila E.

Nicméně, to je teprve na balady "Take A Bow" a "Unfaithful" RiRi je opravdu sama.

(Omlouvám se za špatný překlad) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama